Ecotop parkets

Ecotop parketa apraksts krievu valodā

           

EKOTOP ir dabīgs parkets, kura virskārta piesūcināta ar eļļu, tādējādi izceļot koksnes struktūru un tās dabīgumu. Šis parkets izceļas ar augstu nodilumizturību un ir viegli kopjams. Ar eļļu apstrādātai virsmai ir mikroporas kas ļauj kokam elpot.

Parketam ir lieliska ķīmiskā noturība pret piem. vīnu, alu, svaigu augļu sulu, kafiju, tēju, koka -kolu, pienu, ūdeni, dažādiem tīrīšanas līdzekļiem u. c. vielām.

Grīda ir ekspluatējama uzreiz pēc montāžas.

Pielietojums:

 

EKOTOP parketa grīdas kopšana.

 Parketa virsmas apstrāde.

Gatavā grīda, tās montāža un ražošana ir ekoloģiski tīrs process. Šis parkets nesatur gaistošas vielas, piem. formaldehīdus, smagos metālus u.c., tam ir M1 klases sertifikāts.

Tādēļ parketa virsmas apstrādei jāizmanto tikai tādas eļļas, kas nesatur šķīdinātājus un ūdeni. Ar eļļu apstrādātā parketa virsma ir fizioloģiski un higiēniski tīra un nekaitīga cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem. Ar eļļu apstrādātā virsma neplaisā, neveido skabargas un neatslāņojas.

Parketa virsmas apstrādei un atjaunošanai izmantojami tikai vaski un eļļas no dabīgām izejvielām:

Karnauba un candeļa augi, kas aug centrālajā un dienvidamerikā izceļas ar lielisku noturību pret ūdeni.

EKOTOP parketa telpu uzkopšana.

Ikdienas uzkopšanai lietojiet  slotu gružu savākšanai, putekļusūcēju vai mitru drānu. Ja grīdai nepieciešama rūpīgāka tīrīšana, izmantojiet viegli samitrinātu drānu apkopes līdzekļa OsmoColor un ūdens šķīdumā (2 korķīši uz1 litruūdens).

Dažādu traipu tīrīšanai, izmantojiet viegli samitrinātu drānu kopšanas līdzekļa OsmaColor šķīdumā.

 

EKOTOP parketa virsmas atjaunošana.

Uz tīras un sausas virsmas papildus uzklāj līdzekļa Osmacolor kārtu. Parketa virsmas atjaunošanai nav vajadzīga parketa virsmas slīpēšana. Atjaunošanai uz tīras un sausas virsmas papildus uzklāj eļļas kārtiņu.

 

Līdzekļi EKOTOP parketa grīdu kopšanai:

OsmoColor mazgāšanas eļļa

Tīrīšanas līdzeklis OsmaColor

OsmaColor eļļa koka grīdu atjaunošanaiKomentāri ir slēgti.