FASĀDES

K V A L I T Ā T E ,   K U R U   V A R   R E D Z Ē T   N O  Ā R P U S E S  –  PARKLEX KOKA PANEĻI

Sadarbojoties ar pasaules lielākajiem arhitektiem, 15 gadu garumā Parklex ražošana ir tiktāl pilnveidota, ka šis materiāls apkopo vislabākās fasādes materiāla īpašības. Parklex materiālus savos projektos izmantojuši tādi pasaules slaveni arhitekti kā Santiago Calatrava, Frank Gehry, Norman Foster, Jean Nouvel and Nicholas Grimshaw.

Parklex tā ir kvalitāte, ko apliecina CE sertifikāts saskaņā ar Eiropas standartu EN 438-7:2005.

Fasādes paneļu Parklex ražošanā izmantotā tehnoloģija garantē izturību pret ekstrēmu laika apstākļu (lietus, saules, mitruma un karstuma) ietekmes. Tādēļ Parklex materiālus bieži izmanto vietās ar paaugstinātu mitruma līmeni. Koka paneļi PARKLEX – kārtains augsta blīvuma panelis, tā pamatslānis ir veidots no maispapīra vai koksnes šķiedrām, kas apstrādātas ar termoefektīviem fenoļa sveķiem un saspiestas pie augsta spiediena un augstās temperatūrās.

 

Tas rada jaunu, novatorisku arhitektonisku risinājumu, kas ļauj izmantot paneļus ārējiem un iekšējiem apdares darbiem.

Paneļi iztur temperatūras no +50º C līdz -50º C.

Paneļu izmēri : 2440mm x 1220mm x biezums (standarta: 6, 8, 10, 13 un 15 mm, jeb pēc pasūtījuma iespējams izgatavot dažāda biezuma paneļus).

Paplašināts fasādes apdares paneļu toņu klāsts!!!!!!!!!!!

Šeit varat apskatīt ražotājrūpnīcas informāciju angļu valodā.

Paneļu stiprināšanā iespējami 4 montāžas veidi:

FASĀDES FLĪZES  REVIGRES – pilnās akmens masas dizaina flīzes.

Izmērs: 600mm x 1200mm. Pieejami dažādi izmēri un dažādi dizaini  ar atšķirīgām faktūrām.

J A U N U M S: Ī P A Š I   V I E G L Ā S   F A S Ā D E S   F L Ī Z E S   6mm Šīs flīzes ir divas reizes plānākas (apmēram 6 mm) un gandrīz divas reizes vieglākas nekā parastās sienas flīzes. Salīdzinot ar standarta materiāliem, šīs vieglās sienas flīzes ir vieglāk pielīmējamas un ir drošākas to izmantošanā. Šis projekts ir izaicinājums – samazināts izejmateriālu un enerģijas patēriņš ražošanas procesā, zemākas transportēšanas un uzglabāšanas izmaksas. Vieglās sienas flīzes īpaši piemērotas vēdināmām fasādēm, kā arī uz ārējām un iekšējām ēkas sienām. https://www.youtube.com/watch?v=Lc7DN2Dzyp0